Europa League: PAOK – Chelsea

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Chelsea -1
@2,25 Mängima

Meistrite Liiga kvalifikatsioonist Euroopa Liigasse kukkunud PAOK-i ootab suur väljakutse, kui kogu liiga suursoosik Chelsea saabub Thessalonikisse. Külalised on õigustatult soosikud ja raske näha, et PAOK suudab nende lendu peatada.

Euroopa Liiga on PAOK-ile juba tuttab, kuid suuremat edu ei ole seal saavutatud. PAOK-il oli Meistrite Liigasse pääs juba peaaegu vormistatud, kuid kodus võeti Benficalt 1-4 kaotus. Kreeka liigas sujub kõik nagu õlitatud ja võidetud on kõik kolm kohtumist.

Maurizio Sarri juhendatava Chelsea hooaja algus on olnud plahvatuslik. Premier Liigas ollakse juhtpositsioonil ja võidetud on kõik viis kohtumist. Eden Hazard on tulistanud viie mänguga viis väravat, samas kui meeskond on kokku teinud 14 väravat.

Chelsea on koefide valguses suursoosik ja põhjusega. Meeskonna materjal on Euroopa Liiga ja ka PAOK-i jaoks suveräänne, rotatsioonist ja meeste puudumisest hoolimata. Chelsea mäng Premier Liigas on veerenud nii hästi, et kreeklastel ei tohiks sõnaõigust isegi koduväljakul olla. Chelsea võit sobi selleks põnevuslahinguks kenasti. Paneme piletile kerge händikäpiga.