Europa League: Slavia Prague – Chelsea

Parimad vihjed

Mõlemad skoorivad ja mängus üle 2,5 värava
@2,39 Mängima

Slavia Prahal ei saa Chelsea vastu lihtne olema, kuid fakt on see, et eelmises ringis saadeti kolmekordne võitja Sevilla puhkusele. Reisid Ida – Euroopasse ei ole tihtipeale lihtsad ja kodumeeskond on kindel, et saab avaringis korraliku tulemuse kirja.

Slavia on ehk kõige suurem üllatus kaheksa viimase meeskonna hulgas. Nende mäng ei ole jätnud kahtlusi: alagrupis kuuluti kokku Bordeauxi, Copenhageni ja Zenitiga. Genk ei saanud nendega hakkama esimeses playoff ringis, ja nagu märgitud mängiti ka Sevilla üle lüües kahes mängus kokku kuus väravat.

Slavia on olnud imetlusväärne, kuid kodus on oldud eriliselt vinged. Nad ründavad täie hooga ja Sevilla vastu tulistati neli väravat. Samal ajal osatakse kodus ka tugevalt kaitsta: keskmiselt 0,6 väravat mängu kohta – Chelseal ei saa seal lihtne olema

Chelsea oskab loomulikult mängida ja neid on raske pidurdada. Isegi võõrsil on Sarri mehed kaitsnud hästi ja nad on löönud keskmiselt 2,2 väravat mängu kohta. Viimases ringis löödi Dynamo Kievile võõrsil viis väravat. Ka Sevilla lõi Sinobo staadionil kaks väravat Slavia vastu.

Chelsea on siis löönud hästi väravaid, kuid samal ajal on lastud ka endale lüüa. Nii Malmö kui ka Vidi lõid Sarri meestele väravad ja sellised mehed nagu Slavial leiavad suhteliselt kindlalt võrgu üles.

Fakt on see, et nii Slavia kui ka Chelsea armastavad rünnata. Üle 2,5 värava ja mõlemad skoorivad tundub selles mängus olevat heaks valikuks, eriti vaadates koefe. Nende meeskondade keskmiseks väravate arvuks Europa Leagues on olnud 3,6 väravat mängu kohta….


Mõlemad skoorivad ja mängus üle 2,5 värava
2,39