Europa Liiga kval: Eintracht Frankfurt – FC Flora

Parimad vihjed

Frankfurt ja Flora peavad neljapäeval korduskohtumise. Nädal tagasi mängis Flora suhteliselt hästi, kuid eelmisel hooajal Europa Liiga poolfinaalini konkurentsis olnud meeskond Frankfurt on väga kõva sats.

Eelmisel nädalal võõrustas Flora kvalifikatsiooni teises ringis Frankfurti. Sakslased ei kasutanud oma väravavõimalusi hästi ära, kuid lõpuks saadi siiski higine võit. Ka Flora suutis skoorida, Mihkel Ainsalu lõi 1-1 viigivärava avapoolajal.

Külaliste võiduvärava lõi Belgradi Punasest tähest saabunud Dejan Joveljic. Eelmisel hooajal lõi see noor serb 17 kohtumises lausa kaheksa väravat.

Flora ründemäng oli ikkagi kesine ja suure tõenäosusega jääb Tallinna klubi uhkuseks sel hooajal kõva Serbia meeskonna Radnicki Niši alistamine avavoorus.

Frankfurti ja Flora teises kohtumises on väravate liin tõmmatud ikka uskumatult kõrgele ja sealt leiab tänu sellele valikuid. Frankfurt on niivõrd suur favoriit, et Florale leiab Betsafe’ist lausa koefi 70,00. Tõele näkku vaadates, siis Floral väravate võimalusi justkui ei olnudki, ja võimalus et Flora ka Frankfurtis suudab värava lüüa, on väike.

Frankfurt eksis väravate viimistlemisel ja oli näha, et mängutunnetus ei olnud meestel veel paigas. Teises mängus on see tõenäoliselt veidike parem. Väravate löömise tõhusus paraneb ka kindlasti tänu Tallinnas saadud 2-1 eduseisule.

Usume, et Flora ei suuda väravat lüüa ja võõrustajate väravate löömine natuke paraneb. Raske on siiski uskuda, et Frankfurt kaitsva Flora vastu viis väravat lööb ja mängimegi sellele päris korraliku koefiga.