FA Cup: West Bromwich – Brighton

Parimad vihjed

Brighton ja West Bromwich tegid FA karika avaringis väravateta viigi ja nüüd on otsustav lahing West Bromwichi Hawthorns staadionil. Järgmise ringi vastane on Derby.

Mängu tulemust on keeruline ennustada. WBA on Championshipi parimaid meeskondi ja hetkel ollakse liigas neljas, ehk tugevalt kinni Premier League’i pääsemisel. Viimases ringis kaotati kodus Middelsbroughile 2-3.

WBA peatreener Darren Moore tõenäoliselt mängitab täna vahetusmehi kuna liigast edasipääs on klubile tunduvalt tähtsam kui FA karikas. Ta on varemgi karikamängudes andnud pingimeestele võimaluse. Avakohtumises oli väljakul lausa üheksa mängijat kes sinna tavaliselt ei kuulu.

Brightoni peatreener Chris Hughton on uudiste kohaselt platsile panema tugeva rivistuse. Hughton soovib FA karikas õnnestuda. Premier Leagues on Brighton liigatabeli keskmisest joonest allpool ja väljalangemispiir on viie punkti kauguse, ehk väga paanikas klubi ei ole.

Brighton on kehvas vormis kui ei ole viimased viis mängu võidetud. Eelmisel nädalavahetusel mängiti Watfordiga väravateta viiki.

Koefid turul on ca 3,10-3,40-2,40 . Võõrsilvõit on hea panus kui koef on üle 2,40. Kodumeeskonna rotatsioon teeb Brightonist tugevama meeskonna. Avakohtumise väravateta viik oli Brightoni poolt pettumus kuna väravale sooritatud löökide arvestuses oli seis 24-6 Brightoni kasuks.