FA Cup: Wolverhampton – Liverpool

Parimad vihjed

Wolves’ vorm on hetkel väga kõikuv. Viimati kaotati 0-2 kodus Crystal Palace-ile. See kaotus saadi vaid mõni päev peale Tottenhami alistamist võõrsil.

Nad on nüüd röövinud punkte Spursilt, Chelsealt, Man City’lt, ManU’lt ja Arsenalilt, kuid Liverpooli vastu paar nädalat tagasi ei saadud. Klopi mehed võtsid kena 2-0 võidu.

Liverpool sai mäletatavasti löögi enesekindluse pihta eelmisel neljapäeval kui Man City suutis neid enda kodus võita. See oli Liverpooli esimeseks kaotuseks sel hooajal. Saab näha kuidas Liverpool sellest löögist taastub. Enne kaotust võideti kaheksa mängu jutti. Tõenäoliselt laseb Klopp põhimeestel taaskord puhata ja see annab võimaluse Keital, Fabinhol, Lallanal ja Sturridgel hiilata.

Wolves ei ole olnud väga resultatiivne. Pigem mängitakse kaitsvalt. Nende kahes Carabao karikamängus on löödud samuti alla 3 värava. Liverpool on küll agresiivne, kuid enam kui pooltes võõrsil peetud kohtumistes on väravate summa jäänud alla 3 värava. Usume, et alla 2,5 värava on tänaseks mänguks hea panus.