FA karikas: Bournemouth – Arsenal

Parimad vihjed

Bournemouth on mänginud viimased kuud langevas vormis, kuid eelmise kesknädala mängus tehti väga kvaliteetne mäng Brightoni vastu ja võideti 3-1.

Tänane võit ei annaks neile PL mõistes mitte midagi juude, kuid mentaalse poole pealt tahavad nad kindlasti võita ja oma allakäigukõvera suunda muuta.

Bournemouth pääses FA karikas edasi tänud fantastilisele 4-0 võidule Lutoni üle. Nad on kusjuures kaotanud vaid viis viimasest üheksast kohtumisest. Selle aja sees on nad võitnud Chelseat ja viigistanud Arsenaliga.

Arsenal on küll näidanud paremaid võtteid Areta juhendamisel, kuid võidud on siiski visad tulema. FA karika kolmandas ringis alistati Leeds 1-0 ja see oli alles üks kolmest võidust viimasest 20 mängust. Vaid üks võit nendest kolmest pärineb võõrsilt, ja isegi Areta valitsemise ajal ollakse mujal raskustes.

Arsenal on terve hooaja vältel võitnud võõral väljakul kolm kohtumist, viigistanud 10 ja kaotanud kolm. Viimasest 12 võõrsil kohtumisest on võidetud vaid üks.

Bournemouth võibolla ei ole heas hoos, kuid nende eelmise nädala võit ja kodus mängimse korralik tase (14 mängu ja vaid viis kaotust) paneb meid panustama just viigi/Bournemouthi võidule.