FA karikas: Leicester – Wigan

Parimad vihjed

Leicester võidab ja mõlemad ei skoori
@1,96 Mängima

Leicester City vs Wigan Athletic peavad FA karika kohtumise laupäeval King Power staadionil. Leicester on mängu võidule suureks favoriidiks.

Premier Leagues ilma tegev Leicester kohtub siis Championship liiga väljakukkumistsoonis oleva meeskonnaga. Tegemist peaks olema rutiinse Leicesteri võiduga. Leicester kaotas küll detsembri lõpus Manchester Cityle kui ka Liverpoolile, kuid peale seda võeti kenad võidud West Hami ja Newcastle üle.

City on koduväljal olnud uskumatult stabiilne. Nad on seal kaotanud vaid ühe mängu ja viimasest 15 kohtumisest alates oktoobri algusest on võidetud 12.

Vaadates Leicesteri numbreid kaitses, siis peame tõdema, et tegemist on ühe parimaga liigas, vaid Liverpool on endale lasknud vähem väravaid. Alates augustist on hoitud värav puhtana kaheksal korral.

Nüüd kohtutakse ühe kehvima skoorijaga üks aste madalamast liigast. Võimalus, et Rebased hoiavad värava taaskord puhtana on meie arvates väga kõrge.

Wigan on skoorinud 26 Championshipi mängus 24 korral, ehk alla ühe värava mängu kohta. Võõrsil on skooritud vaid pooltel kordadel, ehk 14 kohtumisest on jalg valgeks saadud vaid seitsmel korral!

Bookmakerid usuvad, et Leicester võidab selle mängu vähemalt kolme väravaga, kuid millegipärast usutakse ka Wigani väravat. Meie arvates on seal korralik väärtus, kuna Leicester hoiab nõrkade vastaste vastu kenasti puuri puhtana. Kui Leicesteri võidu koefiks on ca 1,13, siis Leicesteri võidule puhta puuriga saab koefi lausa 1,96!


Leicester võidab ja mõlemad ei skoori
1,96