FA karikas: Manchester United – Wolves

Parimad vihjed

ManU võidab ja mõlemad skoorivad
@3,95 Mängima

ManU ja Wolves peavad täna korduskohtumise FA karika raames kui esimene mäng lõppes madala kvaliteediga mängus jaanuari alguses 0-0.

Premier liigas on ManU kogunud Wolvesist kolm punkti enam ja on hetkel viies. Wolves asub seitsmendal positsioonil. Nädalavahetusel võitis ManU kodus nõrga Norwichi 4-0 ja Wolves tegi võõrsil Newcastle vastu 1-1 viigi. Wolves ei olnud oma parimas hoos ja viimistlemine ei tulnud välja. ManU oli mänguliselt Norwichist üle ja vääris 4-0 võitu.

Karikamäng muudab kergelt panuseid ja mõlemad muudavad kindlasti koosseisu. Hoolimata koosseisudest usume, et kodumeeskond on siin suuremaks favoriidiks kui koefid annavad mõista. ManU on olnud tegelikult kodusel staadionil vägagi hea. Terve hooaja peale on saadud kaks kaotust. Viimati EFL karika raames kaotati Man Cityle. Wolves on võõrsil olnud suhteliset okei, kuid viimasest üheksast on võidetud vaid kaks, kusjuures viimasest kümnest on endale lastud võõrsil lüüa kõikides mängudes ja ise löödi nendest 10 mängust üheksal korral tagasi.
ManU on igas kohtumises sel hooajal Old Traffordil skoorinud, kuid kaitses ollakse ka natuke nirud kuna 13-st mängust on värav puhtana hoitud vaid neljal korral.

Paneme päris riskantse panuse kõrge koefiga. Panustame sellele, et ManU võidab ja mõlemad skoorivad. Muidugi võib samu panuseid korraliku koefiga ka eraldi panustada…


ManU võidab ja mõlemad skoorivad
3,95