FA Karikas: Portsmouth – Arsenal

Parimad vihjed

Reede õhtul napsas Porthmouth kodusel Fratton Park staadionil järjekordse võidu. League One-is on nad sel hooajal olnud võitmatud ja viimati kaotati kõikide liigade ja karikamängude peale kokku eelmise aasta aprillis. Nüüd kohtutakse Premier League meeskonnaga, kuid hetkevormi arvestades teevad nad Arsenali elu raskeks. Lisaks sellele ei ole Arsenal võõrsil just hiilgav olnud.

Portsmouth on liikumas tasemetõusu poole, ehk pääsemisele Championsip liigasse. Viimases FA karika voorus alistati just Championship liiga meeskond Barnsley 4-2.

Arsenalis ei ole meeleolu just kõrge kuna neljapäeval langeti välja Euroopa Liigast. Nüüd loodetakse FA karika veerandfinaaliga enesekindlust tõsta. Selleks peavad nad võõrsil võitma.

Arsenal on loomulikult selle paari suureks favoriidiks – kohtutakse ju nn kolmanda liiga meeskonnaga. Arsenal on sel hooajal võitnud võõrsil vaid kaks kohtumist 13-st. Eelmises ringis Bournemouthi vastu neil kerge ei olnud. Täna mängitakse väljakul, kus väga vähesed on võiduga lahkunud.

Usume, et isegi kui Portsmouth mängib Premier League meeskonna vastu, siis suudavad nad oma kodust skoorimist jätkata. Portsmouth on viimases üheksas kodumängus löönud vähemalt kaks väravat ja viimasest 15-nest on seda tehtud 14-nes mängus. Lisaks sellele on enda värav vaid paar korda jäänud puutumata. Arvestades Arsenali vigadealdist kaitset ja väravaterohkeid kohtumisi Fratton Parkil, siis teemegi oma panuse rohketele väravatele. Üle 3,0 väravale saab korralikku väärtust…