FIS vigursuusatamise MM, Pargisõit – Kelly Sildaru

Parimad vihjed

Kelly Sildaru tulemus finaalis üle 96.5 punkti

Eesti üks andekamaid sportlasi, Kelly Sildaru, on täna tegemas oma debüüti täiskasvanute MM-del, kui ta asub võistlustulle tema trumpalal – pargisõidus.
Kvalifikatsioon sellele pidi toimuma juba 5. veebruaril, kuid heitlik ilm muutis korraldajate plaanid ning kõik stardid tõsteti tänaseks.

Pargisõit on see, mis Kelly jaoks tähendab üldiselt kohustuslikku võitu. Mõelda vaid, ta on võitnud 27 rahvusvahelist võistlust järjest! Kelly on võitmatu pargisõidus ja alles nädal aega tagasi näitas ta taas võimu X-Mängudel Aspenis, kus võitis 99 punktiga, mis tähendab praktiliselt perfektset sooritust.

Nädal aega tagasi võistlesid Kelly vastu kõik tema konkurendid ning keegi ei suutnud midagi vastu panna. Näiteks tema põhikonkurendid Tess Ledeaux ning Mathilde Gremaud läksid suure riski peale välja ning eksisid. Suhteliselt vähetõenäoline on, et keegi väga enam riskida julgebki ning proovitakse teise või kolmanda koha nimel ära sõita.

Lisaks tasub ära märkida, et Kelly katsed olid kõik üle 94 punkti, kaks neist üle 96.5 punkti. Täpselt sellise liini pakub Betsafe ja koefitsient on vägagi magus. Kui ta nädal aega tagasi suutis, miks ta ei võiks oma edu taas korrata?


Kelly Sildaru tulemus finaalis üle 96.5 punkti
3.6