Jäähoki MM: Saksamaa – Prantsusmaa

Parimad vihjed

Moneyline: Prantsusmaa võidab
@4,55 Mängima

Saksa on alustanud soomlasest peatreeneri käe all MM turniiri väga stiilselt. Kaks mängu ja kaks võitu. Mõlemas mängus oldi vahepeal suurtes raskustes. Prantsusmaal on vaja kindlasti punkte kuna kahe mänguga on neid kogunenud vaid üks.

Prantsusmaa ründemehed on kõrgetasemelised. Näiteks Charles Bertrand ja Alexadre Texier. Prantsusmaa väravas on Sebastian Ylönen, kellel on ka Soome kodakondsus.

Avamängus kaotas Prantsusmaa Taanile napilt peale lisaaega. Teises mängus keerutas USA nad ümber sõrme ja kaotati 7-1. Tänane vastane on vähe meelepärasem.

Mängijate materjali poolest on Saksamaa kvaliteetsem, kuid Prantsusmaal on just ründemängus potensiaali ja turniiri alguses raskustes olnud Saksa kaitse võib olla haavatav. Prantsusmaa võtmeks võiks olla aeglaste kaitsjate ründamine kiirrünnakute tähe all.

Saksa väravas on suurepärast tööd teinud Mathias Niederberger. On vägagi tõenäoline, et mees saab Prantsusmaa mänguks puhkepäeva.

Mängust võib tulla väga tasavägine kui prantslased suudavad Saksamaa nõrkusi ära kasutada. Panustame Prantsusmaa võidule koos lisaajaga. Usume üllatustesse, alagrupiturniir on ju selle poolest kuulus.


Moneyline: Prantsusmaa võidab
4,55