Jäähoki MM: Tšehhi – Rootsi

Parimad vihjed

Tšehhi ja Rootsi mängivad Hoki MM-i avapäeval oma esimese kohtumise. Tšehhi meeskond tundub ebaühtlane ja mängijaid on viiest erinevast liigast. Tre Kronor läheb mängima tähtede paraadiga ja parimaid mehi leidub igasse väljaku otsa.

Rootsi meeskond on taaskord kvaliteetne, eriti kaitse, kus vähemalt paberil on neil parimad mehed kogu turniiril. Oliver Ekman-Larsson, Mattias Ekholm ja Adam Larssonist väga paremaid mehi hankida ei saa.
Rootsi ründes on sellised mehed nagu Vancouver Canucksi Elias Pettersson, Toronto Maple Leafsi William Nylander ja Calgary Flamesi Elias Lindholm. Noortel ründetähtedel on nälg kindlasti kõva. Väravas on Rootslatsel kogenud Henrik Lundqvist. Kokkuvõttes võiks öelda, et nad on üheks suurimaks soosikuks turniiri võidule.

Ka Tšehhil on NHL-i mehi, kuid siiski on nad autsaiderid Rootsi vastu. Nii nagu mainitud on Tšehhi meeskond siiski vägagi ebaühtlane ja mängijate tasemevahe on kohati meeletu. Selliseid probleeme Rootsi meeskonnal ei ole. Meeskond on hästi kompleteeritud ja väga ühtlase tasemega.

Usume, et Tre Kronor teeb Tšehhile avakohtumises tuule alla.