Jalgpall: KuPS – FC Kopenhaagen

Parimad vihjed

Aasia händikäp: FC Kopenhaagen - 0,75
@1,73 Mängima
KuPS ei löö väravat (alla 0,5)
@2,05 Mängima

Täna õhtul mängivad omavahel soomlaste KuPS ja taanlaste FC Kopenhaagen. Taani meeskond on kõige edukam põhjamaine jalgpalliklubi. Sel sajandil on nad võitnud 11 korda Taani liiga ning neljal korral mänginud ka Meistrite Liiga alagrupimängudel. Korra on jõudnud isegi alagrupist edasi, kuid Chelsea võitis neid juba esimeses ringis. UEFA klubide rankingus asub FC Kopenhaagen kohal 43.

Suvel on olnud Kopenhaageni klubi rivis olnud palju muudatusi. Kõige halvemaid muudatusi tõi see ründeliini kui klubi müüs Federico Santaderi kuue miljoni euro eest Bolognasse ja Andrija Pavlovici 1,6 miljoni eest Rapid Viennasse.

Kuigi kaotused on olnud suured on leitud kiiresti asendused ja meeskonda toodi kaks head asendajat. Uute ründajatena näeme Dame N’Doyet ja Kendan Kordonit. N’Doye tagus FC Kopenhaageni eest väravaid veel kuus aastat tagasi, kuid 2012 aastal müüdi ta viie miljoni eest Venemaale. Peale seda on N’Doye saanud kogemusi isegi Inglismaa meistriliigast. Ka Kordol on vööl kõvad kogemused La Ligast.

Ka Kuopio meeskonnas on toimunud muudatused. Urho Nissilä müüdi Belgiasse ja kolumblase Stiwar Garcia leping lõpetati. Meeskonda toodi ründaja Lucas Rangel ja kaitsja Juho Pirttijoki. Mõlemad härrad on mänguvalmis kuid koos mängimise kogemus puudub.

FC Kopenhaageni koosseisust puuduvad Robin Olsen, Willian Kvist ja Victor Fisher MM-i tõttu. Järgmisel nädalal on nad tõenäoliselt platsil, kuid mitte sel nädalal.

Tänases mängus kontrollib tempot kõrgema kvaliteediga FC Kopenhaagen. Taanlased lähevad seda mängu mängima kindla peale ja nad ei pea seda võõrsil ära otsustama. Kindasti soovivad nad võõrsilväravat, kuid enda värava suunas riske ei võeta. Hea panusena olekski FC Kopenhaageni -0,75 väravat aasia händikäpina. Kui Kopenhaagen võidab ühe väravaga, siis pool panusest tagasi ja pool panusest võidab. Kui Kopenhaagen võidab kahe või enama väravaga, siis võidab terve panus.


Aasia händikäp: FC Kopenhaagen - 0,75
1,73