Jalgpalli MM: Austraalia – Peruu

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,80 Mängima

Austraalia kohtub viimases alagrupimängus Peruuga. Peruu saatus sellel turniiril on juba teada kuid Austraalia võib võidu korral isegi edasipääsust unistada.

Austraalia on sel turniiril näidanud head minekut ja mitte mingil juhul ei ole nad Bert van Marwijki juhtimisel peksukott. Avamängus Prantsusmaa vastu kaitsti ennastsalgavalt ja Prantsuse supertähtedest koosnev ründepunt oli raskustes. Prantslased lõpuks võtsid 2-1 oma, aga Austraalia võis oma esitluse üle uhke olla.

Teises mängus Taani vastu näitas Austraalia rahvale, et nad oskavad ka rünnata. Võib öelda, et Austraalia oli Taanist isegi natuke parem selles mängus. Taani pääses Christian Erikseni väravast varakult juhtima, kuid austraallased viigistasid penaltist ja mäng lõppes seisuga 1-1.

Ründaja Andrew Nabbout on Taani mängus saadud õlavigastuse tõttu väljas. Teda asendab tõenäoliselt Tomi Juric, kes on Peruu vastu isegi parem valik. Noor ääreründaja Daniel Arzani tegi head tööd Taani vastu ja ootame teda Peruu mänguks avakoosseisu.

Peruu mängud on peale seda mängu mängitud. Nende saldoks on 1-0 kaotused Taanile ja Prantsusmaale. Väravaid ei ole neil õnnestunud lüüa. Peruu oli võrreldes Austraaliaga potensiaalsem edasipääseja sellest alagrupist ja nende mäng ei ole olnud halb. On loodud ka väravavõimalusi, kuid need on jäänud viimistlemata ja ebaõnne on ka jagunud.

Peruu tähtründaja Farfan puudub viimasest mängust peapõrutuse tõttu ja väravate löömine jääb Paolo Guerrero vastutusele. Ta oskab loomulikult väravaid lüüa, kui talle oleks vaja Farfani taolist partnerit.

Koefide põhjal on Peruu asetatud liiga suureks favoriidiks Austraalia vastu. Peruu mängib vaid au nimel, samal ajal Austraalia loodab edasipääsule. Peruu ei soovi jääda MM-il väravata ja Austraalia vajab võitu. Usume, et Peruu ei hakka mängima kaitsvalt ja ründab niipea kui võimalik ja see avab Austraaliale head võimalused teha vasturünnakuid.