Jalgpalli MM: Belgia – Inglismaa

Parimad vihjed

Suurima kiiruse saavutanud mängija meeskond: Inglismaa
@1,80 Mängima

Aastaid on arutletud, et kas pronksimängu on mõtet pidada kuna meeste motivatsioonile on pandud kõva pauk poolfinaalis. Selles on palju tõtt..

Proovi meenutada kes on 2000-ndatel mänginud finaalides. Tulevad vast kenasti meelde. Nüüd proovi meenutada millised meeskonnad on saavutanud pronksmedalid. Peab vist otsingumootori appi võtma?

Pronksimängudes ununevad tavaliselt kaitseülesanded ja väravaid on varasematest mängudest enam. 2000-ndatel on pronksimängudes löödud keskmiselt 4,25 väravat, mis on jalgpallis ikka suur number. Finaalides selle eest on löödud keskmiselt 1 värav. Peale 2006 aasta finaali ei ole finaalis löödud normaalajal mitte ühtegi väravat.

Sel aastal on Belgia ja Inglismaa vaheline lahing. Need meeskonnad tahavad kindlasti saavutada medalikohta ja kodune meedia ootab neilt medalit.

Meeskonnad kohtuvad sel turniiril teistkordselt. Esimene mäng oli tähtsusetu ja oli raske aru saada kas meeskonnad üldse soovisid seda mängu võita. Belgia küll võitis 1-0 aga sellest järeldusi teha ei saa.

Võib ainult oletada, kas Belgia oleks olnud pühapäevases finaalis kui nad oleksid jäänud alagrupis teiseks.

Inglismaa on olnud tugev standardolukordades. Belgia vastu ei saa nad väga palju võimalusi, nii et standarolukorrad tuleb kasutada eriti efektiivselt. Mõlemal meeskonnal on õhuvõitlus kõval tasemel ja pikemad mehed on pea kahemeetrised. Meeskondasid võrreldes on raske näha, kus võiks Inglismaal olla eelis Belgia ees.

Leidub huvitav eripanus, ehk millise meeskonna mängija on kiireim. Inglased on pandud väikeseks favoriidiks, kuigi inglastest on 20-ne MM-i kiireima mehe hulgas Kyle Walker, Jesse Lingard, Raheem Sterling ja Marcus Rashford. Sealt ei leidu mitte ühtegi Belgia meest.