Jalgpalli MM: Belgia – Panama

Parimad vihjed

Belgia võidab ja Lukaku skoorib
@1,84 Mängima

Juba 2016 aasta EM-ilt oodati Belgia meeskonnalt jõudmist kaugele, kuid noorte tähtede teekonna lõpetas Wales veerandfinaalis 3-1. Nüüd võiks Belgia meeskonnalt oodata enamat, kuna suurte mängude kogemust peaks meestel juba olema. Avamängus astub nende vastu Panama meeskond, keda eeldatakse olevat turniiri peksupoisiks.

Belgia ja Panama klassivahe tuleb välja juba sellest, kus mehed mängivad. Kui Panama suurimad staarid mängivad USA-s MLS-liigas, siis Belgia ässad on olulised lülid Inglise Premier liiga tiimides. Väravapostide vahel seisab Panamal Dinamo Bukaresti 36 aastane esiväravavaht, Belgia väravavaht mängib Chelseas.

Belgia hakkab palli keerutama Panama väljakupoolel – Kevin De Bryne ja Eden Hazard pommitavad ja ajavad kaitsel jalgu sassi. Panama mängus püsimisel on tarvis Jaime Penedo suurepäraseid tõrjeid.

Romelu Lukaku valik väravalööjaks on hea valik tänaseks mänguks, kuna Lukaku on Belgia mängus jäänud väravata (kui on löödud väravaid) viimati aasta tagasi just Eesti vastu ja Panama mängust on oodata väravaid!

Panama paneb Lukakut valvama Roman Torrese (Seattle Sounders) ja Fidel Escobari (New York Red Bulls). Füüsiliselt võimas Lukaku on Panama kaitsjatest ka pikem, mis teeb ta ka tsenderduste puhul väga ohtlikuks.


Belgia võidab ja Lukaku skoorib
1,84