Jalgpalli MM: Belgia – Tuneesia

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Belgia -1,5
@2,20 Mängima

Spartaki staadionil Moskvas kohtuvad täna kell kolm G alagrupi meeskonnad Belgia ja Tuneesia. Belgia alistas avakohtumises 3-0 Panama ja Inglismaa sai jagu Tuneesiast 2-1.

Belgia avakohtumine oli eriline, võrreldes teiste favoriitidega, kes vaevlesid oma mängu käima saamisega. Belgia mängust jäi väga hea mulje, kust ei puudunud tahe, koostöö ja särts.

Avakohtumises ei jätnud ManU tähtründaja Romelu Lukaku oma meeskonda hätta ja põrutas 2 väravat. Lukaku on löönud värava igas Belgia mängus viimase aasta jooksul. Viimati jäi ta kuivale Eesti vastu eelmisel suvel. Ka Dries Mertens keerutas ühe palli Panama võrku.

Tuneesia mängis korraliku avakohtumise, kuid Inglismaa oli neist igas mänguelemendis üle ja loogilise tulemusena sündis lõpuks ka võiduvärav. Tuneesia ainukese värava lõi Saudi Araabias palliv Ferjani Sassi.

Tuneesial elu kergemaks ei lähe kui vastu astub Belgia, kes on suuteline panema veelgi kõvema vurri käima nende värava all. Tuneesia ei saanud ka Inglismaa vastu palju löögile.

Kui Tuneesia oli varem raskes seisus, siis väravavaht Mouez Hassen’i vigastus teeb asja veelgi hullemaks.

Belgia tuleb mängu samasuguse tuhhiga kui Panama vastu, ja ei jäta Tuneesiale võimalust. Ei tohiks olla probleemi Tuneesiale päris mitu väravat lüüa.


Aasia händikäp: Belgia -1,5
2,20