Jalgpalli MM: Brasiilia – Belgia

Parimad vihjed

Topeltvõimalus: Viik või Belgia võit
@1,78 Mängima

Veerandfinaalide üks huvitavamaid vastaseise toimub Brasiilia ja Belgia vahel Kaasanis. Neymari juhtimisel on Brasiilia olnud turniiri üks favoriite algusest peale ja nende mäng ei ole väga alt vedanud. Tänane vastane Belgia oma kuldse generatsiooniga loodab teha Brasiilia elu väga raskeks.

Brasiilia on kogu turniiri kenasti kaitses mänginud ja vastaste lööke on edukalt blokeeritud. Nad on lasknud neljas mängus vastastel väravaraamidesse lüüa vaid neli korda. Kui väravas on Serie A parimaid väravavahte, siis neile on raske lüüa.

Ka Belgia on kolmese kaitseliiniga kenasti mänginud ja viimast lüli Thibaut Courtois on raske üle mängida. Põnevat võitluspaari näeme Belgia paremal äärel. Kui kõrgele lubatakse Thomas Meunieril tõusta? Brasiilia ründab rohkem vasakult äärelt, kus pallib Neymar. Varasemates kohtumistes on Belgia ääred olnud väga aktiivsed ka rünnakutel.

Belgial probleeme kaartide ega vigastustega ei ole. Brasside poolelt jääb mängust eemale Casemiro. Tema positsiooni täidab Manchester City mängumees Fernandinho. Ta on hea asendus, aga mitte niivõrd kaitsev mees kui seda on Casemiro. Samuti tihti vahetusest sekkunud Douglas Costa on veel mängust väljas.

Bookmakerid on seadnud favoriidiks Brasiilia. See tuleneb vast ajaloolistest vastasseisudest. Brasiilia on mitmekordne maailmameister ja nad on iga nelja aasta tagant suurfavoriidid turniiri võidule. Belgia kuldne põlvkond on suhteliselt kogenematu suurtel turniiridel. Belgia ei mänginud oma kaheksandikfinaali sama veenvalt kui Brasiilia. Kui Neymar ja Couthino suudetakse ohjes hoida, siis on Belgial väga hea võimalus Brasiiliat “üllatada”. Meie ei usu, et Brasiilia on nii kõva kui koefid seda näitavad.


Topeltvõimalus: Viik või Belgia võit
1,78