Jalgpalli MM: Brasiilia – Costa Rica

Parimad vihjed

Aasia Händikäp Brasiilia -1,5
@1,82 Mängima

Brasiilia ja Costa Rica löövad reedel palli lahti E alagrupi teises ringis. Kas Brasiilia suudab näpsata täispunktid peale esimest rasket vooru?

Brasiilia esimene mäng Šveitsi vastu lõppes skooriga 1-1. Šveits suutis hoida Brasside täheparaadi ohjes, kuigi neil oli võimalus võtta sellest mängust täispunktid. Brasside rünnakute ehitus tundus vahetevahel kohmakas, kuid keegi ei saa vastu vaielda sellele, et nad olid teravad, ohtlikud ja et kogu nende mäng oli veenev. Nüüd on nende vastaseks Šveitsist tunduvalt nõrgem meeskond ja ootame siit kindlat kolme punkti võtmist.

Brasiilia leeris tekkis vahepeal kerge murepilv, kui nende suurim staar Neymar lahkust treeningult longates. Kas selle põhjuseks võib olla see, et tema vastu tehti Šveitsi mängus 10 viga, jääb teadmata. Brasiilia peatreener Tite väitis et Neymar on mängukorras ja alustab reedest mängu. Arvatavasti kooseisus suuremaid muudatusi oodata ei ole.

Costa Ricat mäletatakse hästi eelmisest turniirist, kui nad võitsid surmagrupiks nimetatud grupi ja jõudsid välja veerandfinaalideni, kus jäädi alla Hollandile. Sel aastal esimeses voorus nii hästi enam ei läinud ja nad jäid alla Serbiale 1-0. Costa Rica mäng üldiselt oli väga nõrk ja vastase väravat nad ohustada ei suutnud.

Meeskonna kvaliteet ei piisa sel korral Brasiilia vastu ja nad peavad lootma uskumatut mängu värskelt Meistrite liiga võitjalt, väravavahilt Keylor Navas‘elt.

Costa Rica peab sellest mängust saama punkte ja nad peavad ründama mingil hetkel, mis avab brassidele ruumi kaitse vahel ja taga. Brasiilia, kes soovib ennast näidata valitseb seda kohtumist otsast lõpuni ja ei jäta Costa Ricale erilisi võimalusi.


Aasia Händikäp Brasiilia -1,5
1,82