Jalgpalli MM: Brasiilia – Mehhiko

Parimad vihjed

Brasiilia võidab ja mõlemad meeskonnad skoorivad
@3,45 Mängima

Tänases esimeses mängus kohtuvad Brasiilia ja Mehhiko. Mäng algab kell 17.00 Samara Arenal. Brasiilia lõpetas oma alagrupi stiilselt, kuigi esimeses mängus Šveitsi vastu oldi raskustes. Mäng lõppes seisuga 1-1, kuid järgmised kaks mängu võideti.

Mehhiko turniir algas suure pauguga kui võideti avamängus 1-0 Saksamaa. Teises mängus võideti Lõuna Korea, kuid viimane mäng Rootsi vastu oli raske ja kaotati 3-0.

Brasiilia ja Mehhiko mängus to oodata vägevat võitlust. Mehhiko kaitse, mis oli enne viimast mängu väga kindel, hakkab vastu võtma brasside keerutusi. Mehhikol on vaja ka Guillermo Ocho-lt suurepärast mängu.

Kumbki meeskond ei karda rünnata ja usume, et ka Mehhiko alustab mängu ründavalt. Brasiilia kaitse peab olema valmis ja ei tohi teha taktikalisi vigasid, kus kaitse jookseb rünnakule.

Mehhiko rünnakutel on heas hoos olnud Hirving Lozano, kes tegi Saksamaa vastu võiduvärava. Kui Mehhiko soovib siit paarist edasi minna, peavad Lozano ja tema partnerid õnnestuma 100%.

Brasside ründemängu peamiseks mootoriks on olnud Philippe Coutinho ja temalt loodetakse tuge ka Mehhiko vastu. Ründemängu ülesehitamisel ja otsustavatel hetkedel karastunud Coutinho läheb mäng mängult ohtlikumaks.

Brasiilialt puudub Douglas Costa. Üldiselt vigastustega probleeme ei ole ja eelmises kohtumises kohlaka saanud Marcelo on samuti mängukorras.

Meeskondade mängustiilid sobivad hästi kokku ja mängus näeme väravavõimalusi mõlemas suunas. Nii Brasiilia kui ka Mehhiko on skoorinud peaagu igas mängus, kui välja arvata Mehhiko viimane alagrupimäng.

Vaevalt, et Brasiilia siin Mehhikost üle jalutab. Vastupidiselt Brasiiliale on Mehhikol on siit turniirilt edaspidi ainult võita. Brasside pinged kasvavad.