Jalgpalli MM: Egiptus – Uruguay

Parimad vihjed

MM-i teisel päeval saab A alagrupi esimene ring lõpu mänguga Egiptuse ja Uruguay vahel Jekaterinburgis. Suur tähelepanu langeb Liverpoolis hea hooaja teinud Mohamed Salah’ile ja tema mänguvormile.

Salah, kes pidi Meistrite Liiga finaali vigastuse tõttu pooleli jätma on väidetavalt sajaprotsendiliselt paranenud ja valmis täna alustama algkooseisus. Sellel hooajal on Salah tõestanud, et lisaks oma meeletule kiirusele omab ta oskust viimistleda.

Panustaja seisukohalt on oluline see, et Salah on mänguvormis ja alustab mängu, kuna ilma temata Egiptuse väravavõimalused kahanevad oluliselt ja Uruguayl on hea võimalus teha nullimäng.

Uruguay ründemehed on nii kõva tasemega, et Egiptuse kaisemängijatest on nende tasemel ainult Inglise kõrgliigas palliv Ahmed Hegazy.

Uruguay edurivis on vaata, et selle MM-i kõige kõvemad mehed (Barca Luis Suarez ja PSG Edison Cavani). Kvalifkatsioonis lõi Uruguay keskmiselt 2,89 väravat mängu kohta, mis jättis maha isegi Argentiina, kelle edurivi on asjatundjad pidanud ajaloo kõige tugevamaks.

Võttes arvesse mõlema meeskonna ohtlikust edurivis, on oodata päris mitmeid väravaid. Arvatavasti Uruguay valdab palli, mis sobib hästi Egiptusele, et vabastada jooksule Salah.