Jalgpalli MM: Hispaania – Maroko

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Maroko +1,5
@1,76 Mängima

Maroko mängib täna oma viimase mängu sel MM-il. Hispaania tõenäoliselt läheb siit grupist ikkagi edasi. Ootame lõbusat mängu kahelt rünnata armastavalt meeskonnalt.

Maroko MM on olnud suur pettumus. Esimeses mängus napp kaotus Iraanile kahandas nende lootusi edasi pääseda. Teine mäng Portugali vastu oli hea. Nad olid Portugalist ohtlikumad, kuid väravad jäid löömata ja kaotati 0-1.

Maroko meeskonnal on tasemel mängijad ja viimasele mängule lähevad nad näljasena. Nad ei taha jääda siin turniiril punktita! Hakim Ziyech ja Younes Belhanda hakkavad olukordi looma ja on väga tõenäoline, et väravaneedus saab murtud.

Hispaania on siiamaani teinud hea turniiri. Nad on ühed favoriidid MM-tiitlile, kuid mängutase ei ole veel siiani päris sellel tasemel olnud. Vähemalt kaitses peavad nad ennast veel parandama, et suurteks mängudeks valmis olla.

Hispaania avamäng Portugali vastu oli korralik thriller kui lõpuks mäng lõppes viigiliselt 3-3. Hispaania oli mängus valitsev pool, kuid Ronaldo oli tasemel ja päästis Portugalile punkti.

Hispaania teine mäng oli kui vastu müüri jooksmine. Iraan kaitses vapralt, kuid Diego Costa sai palli sisse löödud. Hispaania lõpuks võitis 1-0 ja nad valdasid palli 70%.

Hispaania on mängus Maroko vastu soosik, kuid Maroko on näljane ja tahab jätta endast maha ilusa märgi.


Aasia händikäp: Maroko +1,5
1,76