Jalgpalli MM: Inglismaa – Panama

Parimad vihjed

Pühapäevases avamängus kohtuvad teises voorus Inglismaa ja Panama. Avaringis sai Inglismaa jagu Tuneesiast ja Panama kaotas Belgiale.

Inglismaa võit Tuneesia üle 2-1 viimastel minutitel oli kindlasti aus tulemus, kuna Inglismaa oli kindlat parem meeskond. Tuneesia kobistas oma värava penaltist, kui Kyle Walker tegi tobeda vea.

Panama kaotas 3-0 Belgiale ja suutis teha selles mängus 2 lööki väravale. Inglismaa on Panamale raske vastane ja inglased ei ole viimases üheteistkümnes mängus kaotusekibedust tundnud. Inglismaa hakkab palliga mängima ja Panama peab lootma kiirrünnakutele. Samal ajal peab kaitse töötama parimal võimalikul moel kui värava ees askeldab selline mees nagu Harry Kane.

Inglismaa eksis avamängus söötudega päris palju ja tekitasid endale raskeid olukordi, kui oli võimalik lihtsamalt asju lahendada. Nad peavad ennast parandama, isegi kui Panama tundub Tuneesiast nõrgem vastane. Inglased peaksid selles mängus leidma õige tunnetuse ja meeskonnamängu.

Kui Panama tahab veel edasipääsust unistada, peavad nad selle mängu võitma, ja mingil hetkel lähevad nad rohkem rünnakule ja tagala jääb tühjaks.

Vigastustega kummalgi meeskonnal probleeme ei ole ja koosseisud jäävad tõenäoliselt samaks.

Esimesel poolajal Inglismaa üritab ja Panama kaitseb, teisel poolajal Panama üritab väravat ja jätab tagala nõrgaks ja annab Inglismaale võimaluse skoorida. Panused sisse!