Jalgpalli MM: Iraan – Hispaania

Parimad vihjed

Kolmapäevane viimane mäng peetakse Kaasanis, kus esimese mängu üllataja Iraan võtab vastu suurfavoriidi Hispaania.

Iraani esimeses mängus oli Marokol enam väravavõimalusi ja nad kontrollisid mängu. Iraan tegi suhteliselt edukaid vasturünnakuid ja lõpuks õnnestus neil lüüa ka värav, küll tänu Maroko kaitsele.

Hispaania avamäng oli vägagi meelelahutuslik. Nende vastane oli Portugal ja mäng lõppes 3-3 viigiga. Nende mängustiilid sobisid kokku hästi.

Nüüd kui Iraan astub Hispaania vastu on olukord teine, kuna Hispaania on Iraani vastu suurfavoriit, isegi kui mõlemad meeskonnad tegid korraliku avamängu.

Suursoosiku koormat kanda ei ole kerge ja Iraan saab mängida pingevabamalt. Hispaania peab leidma samasuguse fiilingu mängule nagu neil oli Portugali vastu, muidu võib Iraan olla väga keeruline vastane keda võita. Iraanil ei ole muresid vigastustega ja nad saavad saata platsile parimad mehed.

Iraan teeb kõik, et hoida enda värav puhtana, loodab palliröövimistele keskväljal ja sooritavad sirgjoonelisi rünnakuid Hispaania väravale.

Kõik oleneb millise suhtumisega tuleb platsile Hispaania, kes on kuulus selle poolest, et soovib hallata palli. Varasemalt on nad saanud selle tõttu ka nõelata, kuna tunnevad ennast liiga enesekindlalt ja mängivad võibolla natuke ülemeelikult.

Kui Hispaania ei saa kohe oma mootorit tööle, siis tuleb neil higine ja vaevaline õhtu.