Jalgpalli MM: Island – Horvaatia

Parimad vihjed

Viimase ringi kohtumise Rostovis peavad D alagrupis omavahel Island ja Horvaatia. Õhtuses mängus on vaid Islandil panused mängus. Väikesaar loodab oma edasipääsule. Selleks peavad nad Horvaatiat võitma ja teises mängus peab Argentiina võitma Nigeeriat.

Horvaatia oma esikoha alagrupis juba kindlustanud. Horvaatial on hea võimalus anda puhkust oma põhimeestele. Kõvad panused tuleks teha siis kui alustav koosseis on teada. Kas nad annavad puhkust Luka Modrićile, Ivan Rakitićile ja Mario Mandžukićile? Kui nii on, siis võiks juba võtta mahlaseid Islandi koefe.

Varasemates mängudes on Horvaatia kindlalt alistanud Argentiina 3-0 ja Nigeeria 2-0. Nende mäng on olnud niivõrd veenev, et veerandfinaali koht peaks olema vägagi jõukohane.

Island pigistas Argentiinalt viigi 1-1, kuid teises mängus kaotati Nigeeriale 2-0. Ka Nigeeria vastu olid Islandil head võimalused väravaid lüüa. Muuseas eksis Gylfi Sigurdsson penaltil.

Selles mängus võitleb Island kõvasti ja lõpuni. Horvaatia vastus Islandile on kindlasti kinni ka nende algkoosseisus. Kui nad alustavad põhimeestega, on Islandil võita väga väga keeruline. Kui tähed puuduvad on kõik võimalik.