Jalgpalli MM: Jaapan – Poola

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,05 Mängima

Oma viimased mängud H alagrupis peavad ka Poola, kes on turniiril esinenud alla oma taseme ja Jaapan, kes võitleb täna edasipääsu nimel.

Poola selle turniiri esitlused on olnud tõeliselt hädised. Avamängus kohtuti Senegaliga ja kaotati 1-2, ning teises kohtumises häviti Kolumbiale 3-0.

Jaapan on turniiril hästi mänginud. Avaringis võideti Kolumbiat ja teises ringis tehti Senegali vastu tubli 2-2 viik.

Ühes MM huvitavamas alagrupis on ka seis enne viimast mängu pingeline – nii Senegalil, Kolumbial ja Jaapanil on võimalus edasi minna kui ka alagrupp kinni panna.

Turniiril lati alt läbi hüpanud Poola tahab viimases kohtumises tõestada, et nad kuuluvad MM-ile. Jaapan vajab võitu, et edasipääs kindlustada. Jaapanil tuleb higine õhtupoolik.

Poola äss Robert Lewandowski on vaevelnud väravatepõuas, kuid Jaapani vastu tahab mees kindlasti jalga valgeks saada. Ta on mees, kes võib kohtumisi otsustada.

Jaapani varasemates kohtumistes on kohalikud kultusmängijad Shinji Kagawa, Keisuke Honda ja Shinji Okazaki teinud mehetegusid. Samasugust sooritust on tarvis ka Poola vastu.

Eelmistes mängudes tulid Okazaki ja Honda mängu vahetusest ja aeg näitab kas Akira Nishino paneb mehed sel korral algkoosseisu.

Tähtis küsmus on Poola tahtmine selles mängus. Kindel on see, et Poola edasipääs ei ole enam võimalik ja ainus motivatsioon on näidata maailmale, et nad oskavad mängida küll.

Enne turniiri kõvasti kritiseeritud Jaapani kaitse on näidanud täitsa tasemel mängu. Mõned korrad on ebakindlust näidatud, kui suuri prohmakaid ei ole sisse lastud.

Mängus vigastustega probleeme ei ole. Saab näha kas Poola keskkaitsja Kamil Glik on algkooseisis või tuleb mängu taas vahetusest.

Tuleb vahva mäng ja lüüakse palju väravaid H alagrupile omaselt.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
2,05