Jalgpalli MM: Jaapan – Senegal

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,05 Mängima

Jaapan ja Senegal kohtuvad täna H alagrupi teises voorus. Olukord on väga põnev, kuna mõlemal meeskonnal on juba võit kirjas endast eeldatavalt tugevamate meeskondade vastu.

Jaapan napsas üllatusvõidu Kolumbia üle avaringis. Neid soosis natuke ka see, et Kolumbia mängija sai punase kaardi kohtumise alguses, kuid Jaapan mängis ilusat jalgpalli ja oli seda võitu väärt. Mäng lõppes 2-1 Jaapanile. Jaapan valitses seda mängu nii palliga kui ka väravavõimaluste poolest.

Senegal võitis avamängus 2-1 Poolat. Mäng oli võrdsete heitlus, kuid Senegal kasutas oma võimalused lõpuks paremini ära. Senegali suurim täht Sadio Mane näitas oma oskusi mitmeti, kuid veel ära ei õnnestunud lüüa. Senegali peeti enne MM-i mustaks hobuseks ja tuleb tunnistada et põhjusega.

Jaapani tähtmängija Keisuke Honda ei olnud esimeses mängus heas vormis. Ta pääses platsile teisel poolajal. Ei ole teada kas ta teises kohtumises alustab, aga ülejäänud Jaapani meeskond on võitlusvaimu täis.

Senegali meeskonnas on kvaliteeti igasse positsiooni. Eriti tugev on keskväli, mis on kiire, osav ja füüsiline. Senegal näitas kui hästi nad oskavad väravaid lüüa ja me arvame, et Jaapanil tuleb raske õhtu. Senegal on neist igas elemendis üle ja võtavad suure tõenäosusega siit võidu.