Jalgpalli MM: Kolumbia – Jaapan

Parimad vihjed

Kolumbia võidab vähemalt 2 väravaga

Täna jõuab mängudevoor H alagrupini, kus esimeses mängus lähevad vastamisi Kolumbia ja Jaapan. Mäng peetakse Mordovia Areenal, Saranskis.

Kolumbia valmistumine MM-ile on sujunud suurepäraselt ja näidati head hoogu ka kontrollkohtumistes. Viimased kaks mängu lõppesid küll 0-0 viigiga Egiptuse ja Austraalia vastu, kuid meeskond näitas oma kiirust ja valitses kindlalt mõlemat kohtumist.

Väravate löömine ei tohiks meeskonnale olla murekohaks kuna ründes pallivad sellised mehed nagu Radamel Falcao ja James Rodriguez. Mõlemad on ka heas vormis ja ei oleks üllatus kui Kolumbia võidaks selle alagrupi. Murekohaks võibolla on see, et meeskond ei ole olnud väljakul hästi tasakaalus, kuid kaitse on näidanud head toimimist.

Jaapani MM-ile juhendanud peatreener Valid Halilhodiz lasti jõulude paiku lahti ja asemele nimetati Akira Nishino. See oli kummaline lüke, kuna peale uue peatreeneri ametisse nimetamist on meeskonna mäng teinud tagasikäigu ja eriti segased lood on kaitses.

Viimastes kontrollkohtumistes saadi ründemängu natuke paremini toimima ja mängus Šveitsi vastu tehti korralik mäng, kuid ei suudetud enda võimalusi ära lüüa ja kaotati 2-0. Paraguai selle eest alistati 4-2.

Jaapani tähtmängija Keisuke Honda on tark mängija ja hea löögiga. Kolumbia kaitsemehed peavad olema eriti valvsad.

Mängus on oodata Kolumbia täielikku palli valitsemist ja Jaapani võimalused jäävad kesiseks. Jaapani auklik kaitse lubab head skoorimisvõimalust Kolumbiale ja võimalus on, et taotakse võrku päris mitu palli.

Tõotab tulla väga meelelahutuslik mäng. Panused sisse!