Jalgpalli MM kval: Boliivia – Argentiina

Parimad vihjed

Boliivia sai avamängus kindla kaotuse Brasiilia käest. Mäng lõppes 5-0, kuid nüüd naaseb Boliivia oma kindlusesse, ehk 3600 meetri kõrgusel asuvasse La Pazi.

Argentiina võitis kodus Messi löödud penaltiga Ecuadori. Mänguliselt veel väga kõrget taset ei näidatud. Boliivias mängimine on alati olnud raske ja nii see saab ka sel korral olema.

Boliivia peatreener Cesar Farias säästis enda võtmemängijaid Alejandro Chumacerot ja Marcelo Martins Monenoad Brasiilia mängus, ehk tugevust tuleb juurde. Brasiilia käest saadud kaotusest ei maksaks väga järeldusi teha, kuna Boliivia eeliseks on just hõre mägede õhk, mis annab neile tugeva eelise.

Kui vaadata isegi eelmist MM kvalifikatsiooni, ka siis Boliivia sai kodus tunduvalt paremini hakkama. Nii alistati Argentiina 2-0 ja brassidega tehti 0-0 viik. Aastal 2009 alistasti Argentiina lausa 6-1, seda juba madalamal pinnal ei juhtuks.

Publikult sel korral toetust ei saada, kuid Estadio Hernando Siles ei ole varemgi põrgukatel olnud. Argentiinale saab taas kõrgel mägedes mängimine raske olema ja meie teeme enda valikud Boliiviale.

Panustame aasia händikäpiga Boliiviale (+0,5). Sellisel juhul võidab panus ka viigi korral.