Jalgpalli MM: Lõuna Korea – Saksamaa

Parimad vihjed

Saksamaa võidab endale väravat laskmata
@1,80 Mängima
Aasia händikäp: Saksamaa -1,5
@1,58 Mängima

Eelviimane päev alagrupimängudel. Täna saab lõpu F alagrupp kus vastamisi lähevad Lõuna Korea ja Saksamaa. Samal ajal mängitakse selle alagrupi teine kohtumine Mehhiko ja Rootsi vahel. Selle alagrupi seis on põnev ja kõikidel meeskondadel on võimalus alagrupist edasi pääseda.

Alagrupis on viimane Lõuna Korea null punkti peal, kuid ka neil on teoreetiline võimalus edasi pääseda. Selleks peaksid nad alistama Saksamaa ja Mehhiko peab võitma Rootsit. Põhimõtteliselt peaks Lõuna Korea võitma vähemalt kahe väravaga.

Alagrupi teine saab tõenäoliselt vastaseks Brasiilia. See tähendab, et Saksamaa tahab kindlasti suurendada väravate vahet ja vältida nii varases staadiumis Brasiilia vastu mängimist. Lisaks peab Saksamaa lootma, et Rootsi suudab võita Mehhikot. Sellisel juhul vajab Saksamaa vähemalt kaheväravalist võitu. Seda panust tasub teha.

Rootsi vastu oli Saksamaa juba maha kandnud lootused edasi pääseda, kui Toni Kroos suutis viimasel üleajaminutil lüüa võiduvärava. Mäng Mehhikoga oli Saksamaa poolt kehvake, kuid Rootsi vastu näidati juba väga head minekut. Nõrgema Lõuna Korea vastu ei oskaks oodata midagi muud kui Saksamaa domineerimist.

Lõuna Korea kehv mäng kvalifikatsioonis on saanud MM-il jätku. Rootsi vastu ei saadud ühtegi lööki väravale ja Mehhiko vastu tuli üleajal esimene värav kui meeskonna tähtmängija Heung-Min Son tegi kobeda kauglöögi.


Saksamaa võidab endale väravat laskmata
1,80