Jalgpalli MM: Mehhiko – Rootsi

Parimad vihjed

Viik välistatud: Mehhiko võidab
@1,67 Mängima

Kord on F alagrupi viimaste mängude käes ja teises kohtumises lähevad vastamisi Mehhiko ja Rootsi. Olukord on selline: Mehhiko tahab kindlustada alagrupi võitu ja Rootsi tahab pääseda play-offi.

Rootsi oli oma teises kohtumises kinni pääsemises play offi, kui juhiti poolajal Saksa vastu. Saksa suutis aga teisel poolajal käigu juurde panna ja saada 2-1 võit, kusjuures võiduvärav tuli üleaja viimasel minutil. Rootsi on mänginud endale omaselt – kaitsvalt. Rootsi probleem on luua väraaolukordi ja Ola Toivonen’i värav Saksamaa võrku ongi Rootsi ainus värav mängus.

Mehhiko on mänginud väga võimsalt. Väravavaht Guillermo Ocha on saavutanud MM-i ajaks supervormi ja nende ründemängu on nauditav vaadata. Loogilise tulemusena juhivad nad alagruppi kahe võiduga.

Alagrupi lõplik järjestus saab olema põnev. Kui Rootsi võidab Mehhikot ja Saksa võidab Lõuna Koread, siis Mehhiko, Rootsi ja Saksamaa on kõik kuue punkti peal. Siis saab määravaks väravate vahe ja seejärel omavahelised kohtumised.

Brasiilia on võitmas E alagruppi ja kohtub F alagrupi teiseks jäänud meeskonnaga. Mehhiko tahab kindlasti Brasiiliat vältida ja soovib vähemalt ühte punkti siit mängust.

Tuleb põnev mäng kuna Rootsi vajab võitu ja Mehhiko ei soovi kaotada. Mehhiko on tugevam pool selles mängus ja kuna neil ei ole vajadust seda mängu kindla peale võita, siis panus Mehhiko võidule ja vältimaks viigi riski võiks panus olla “Viik välistatud” valikule.