Jalgpalli MM: Nigeeria – Argentiina

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Argentiina -1,5
@2,50 Mängima

Jalgpalli MM-il mängib D alagrupp viimased mängud täna kell 21.00. Nigeeria, kes võttis viimases mängus kindla võidu hakkab madistama Argentiinaga, kes ei ole kuidagi oma mängu käima saanud.

Nii nagu Argentiina on ka Nigeeria juba kohtunud Horvaatia ja Islandiga. Horvaatia vastu saadi kaotus 0-2 ja Island suudeti alistada 2-0.

Argentiina mängis avamängu Islandi vastu, kus tehti 1-1 viik. Teise mängu suutsid Lõuna Ameerika ässad kaotada 0-3. Argentiina mäng on olnud vaevaline, aeglane ja kohutav.

Turniiri jätkamine neile ei ole lihtne. See on veel võimalik, kuid selleks peab meeskond ümber sündima. Nad peavad võitma nii, et võrdsete punktide korral oleks neil Islandiga võrreldes parem väravate vahe. Island mängib oma viimase mängu Horvaatia vastu.

Kui Argentiina tahab siit grupist edasi minna, tuleb kõvasti puid alla panna. See puudutab just nende tähtmängijaid Lionel Messit, Javier Macheranot ja Angel Di Mariat. Peaboss Jorge Sampaoli põhimure on see, milliste meestega alustada. Probleeme vigastuste ja kaartidega ei ole.

Aeg näitab, kas Sampaoli suudab kolmandas mängus valida õige taktika ja õiged mehed ülesannet täitma. Kahte on juba proovitud, aga need ei töötanud.

Nigeeria viimane mäng näitas, et ka nemad soovivad siit grupist edasi minna. Vaevalt, et Argentiinal kerge mäng tuleb. Vastupidi. Nigeeria ründemees Ahmed Musa on olnud väga kiire ja osav, ning kaks väravat on juba löödud. Argentiina kaitse peab olema valmis kui Musa seal laamendama hakkab.

Ka Nigeeria mehed on terved ja kaartidega probleeme ei ole. Meeskond läheb mängima arvatavasti sama koosseisuga, mis oli võidumängus Islandi vastu.

Kuigi Argentiinal ei saa kerge olema ja pinge on kõva, siis oleks fiasko kui nad jääksid 2018 aasta MM-il pidama alagruppi. Usume, et Argentiina kogenud treener Sampaoli leiab õige rohu alistamaks Nigeeria- kasvõi vägisi.

Peab meenutama, et meeskonnas on olenemata eelmistest mängudest maailma üks paremaid jalgpallureid. Messi rolli Nigeeria vastu ei tohiks alatähtsustada, kuna mees võib üksinda mänge ära otsustada.


Aasia händikäp: Argentiina -1,5
2,50