Jalgpalli MM: Nigeeria – Island

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,25 Mängima

Reedel astub väljakule kõikide lemmik väike Island, kes suutis Argentiina käest viigi välja pigistada. Nigeeria jäi aga alla Horvaatiale selgelt 2-0. Kuna Horvaatia murdis laisa ja tahtejõuetu Argentiina, siis Islandlil on suurepärane võimalus siit alagrupist edasi minna. Esiteks tuleb selleks Nigeerialt punkte röövida.

Islandi meeskonna mäng Argentiina vastu näitas, et isegi kehvema mängijate valikuga on võimalik kellele tahes vastu hakata. Kaitses eneseohverduslik mäng ja standardolukorrad, mida kasutatakse väga väga efektiivselt on ju Islandi meeskonna kaubamärgiks.

Kummagi meeskonna mänguvorm enne MM-i ei olnud hea ja kuna nii Island kui ka Nigeeria ei ole tundnud võidurõõmu viies viimases kohtumises. Huvitavaks faktiks on see, et Alfred Finnbogason on suutnud lüüa värava viimases kolmes, aga võitu ei ole saadud.

Nigeeria värav on olnud Islandi omast kuivem ja Islandi kaitse kindlasti annab võimaluse Nigeerial väravat lüüa. Island on nimelt lasknud viimases viies mängus sisse 12 väravat.

Mäng on tasavägine, kuid Island on kerge favoriit. Nigeeria kaitse, kust puuduvad suured nimed, on olnud kehvapoolne ja kuna mõlema meeskonna kaitse longab, siis on oodata väravaid mõlemasse suunda.