Jalgpalli MM: Poola – Kolumbia

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,90 Mängima

Oma teise mängu peavad täna õhtul Poola ja Kolumbia. Üllatuslikult kaotasid mõlemad meeskonnad oma avakohtumised eeldatavalt nõrgemate vastu. Kõik arvasid, et nemad lähevad siit alagrupist edasi, aga hetkeseisuga on nad alagrupi viimased. Emmal-kummal on siit mängust punkte vaja. Juhul kui Jaapan ja Senegal peaksid mängima viiki, siis selle mängu kaotaja oleks juba mängust väljas.

Kolumbia õnnetuseks avakohtumises saadi varases staadiumis punane kaart, mille tulemusena ka Jaapan vormistas penalti. Kolumbia suutis vähemuses värava tagasi lüüa, kui Jaapani teisele väravale enam vastata ei jaksatud.

Kolumbia pidi mängu alustama ka ilma oma tähtmängija James Rodriguez‘eta. Jamest vaevab põlvevigastus ja ta mängis avakohtumises vaid 30 minutit. Usume, et Poola vastu on ta 90. minuti vormis. Ka keskväljale tuleb muudatusi kui Wilmar Barrios või Abel Aguilar asendab punase kaardi saanud Carlos Sanchez’t.

Poola tundis avamängus puudust oma kaitsetalast Kamil Glikist. Senegal kasutas ära Poola kaitse rängad eksimused. Kolumbia mänguks peaks Kamil Glik olema tagasi.

Kui James on vormis, siis Kolumbia valdab palli, aga Poola ründetuus Robert Lewandowski hakkab Kolumbia kaitset kimbutama. Mängus eeldame, et lüüakse palju värvaid kui Kolumbial kahurid pauguvad ja Poola on kuulus paljude väravatega mängude poolest kui viimases 11-nes mängus on löödud üle 2,5 värava.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
1,90