Jalgpalli MM: Portugal – Hispaania

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,05 Mängima

Tänases viimases ja B alagrupi teine mäng peetakse Sotši olümpiastaadionil, kus lähevad vastamisi Portugal ja Hispaania. Tegemist on tõelise põnevusetendusega

Portugal läbis kvalifikatsiooni ja viimased sõpruskohtumised väga muljetavaldavalt kaotades viimasest 19-nest mängust vaid ühe.

Portugali keskvälja tugev kaitsemäng ja kiire rünnakule minek võib olla Hispaaniale väga ohtlik. Meeskonna suurimad tähed Joao Moutinho, Bernardo Silva ja Christiano Ronaldo on väravate löömisel mihklid. Üheks huvitavaks nimeks on ka Sevilla ründaja Goncalo Guedes, kes lõi viimases sõpruskohtumistes Alžeeria vastu kaks väravat.

Samuti läbis Hispaania kvalifikatsiooni ja sõpruskohtumised võimsalt. Hispaania viimane kaotus pärineb 2016 aasta EM-ilt Itaalia vastu.

Hispaania valdab selles mängus kindlasti palli ja üritab kaitsest läbi murda. Kvaliteeti neil selleks kindlasti on.

Portugal ei lasknud viimastes mängudes endale lüüa mitte ühtegi väravat, ehk kaitsega tundub kõik paigas olevat. Viimasena peatab vastaste lööke maailmaklassi väravavaht Rui Patricio.

Hispaania koondises nagu ikka on väga kõvad nimed: Isco, David Silva ja Sergio Busquets hakkavad testima kui kõva siis see Portugali kaitse on.

Kui Portugalil on hea väravavaht, siis ei saa midagi halba öelda ka Hispaania väravavahi David De Gea kohta. Tema on hetkel vaieldamatult üks maailma parimaid puurilukke.

Hispaania kaitses on sellised nimed nagu Sergio Ramos ja Gerard Pique – võimas.

Eeldatavasti tuleb sellest mängust võrdsete lahing. Meeskondadele sobib üksteise mängutaktika ja mõlemil on võimalus kaitse üle mängida. Tulemas on kindlasti meelelahutuslik võitlus.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
2,05