Jalgpalli MM: Prantsusmaa – Peruu

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad

Prantsusmaa ja Peruu kohtuvad huvitavas C alagrupi teise ringi kohtumises Jekaterinburgis. Ootame, et mäng tuleb kiire ja lüüakse palju väravaid. Peruu vajab punkte ja see avab Prantsusmaale võimalusi.

Prantsusmaa võitis esimese mängu Austraalia vastu üllatavalt napilt 2-1. Esimesel poolajal oli mäng unine ja kõik väravad löödi teisel poolajal. Prantsusmaa sai siis teisel poolajal palli veerema ja valitsesid mängu täielikult. Prantslased olid natuke pettunud, kuna Austraaliale lubati lüüa penalti.

Prantsusmaa meeskond on MM-i üks ühtlasemaid, igale positsioonile leidub suurepäraseid mängijaid ja kui saadakse koostöö toimima, siis on neid raske pidurdada. Keskväli mängib mõlemas suunas suurepäraselt kui N’Golo Kante jaksab teha kõvasti tööd kogu 90-ne minuti vältel. Ründetrio Mbappe, Griezmann ja Dembele alustavad lammutustööd Peruu kesisepoolse kaitse vastu. Ka Prantsusmaa kaitse on natuke küsimärgi all, kuigi nimed on kõvad.

Peruu kaotas avamängu Taanile, mõne arvates mitte teenitult 0-1. Kolm punkti Taanile päästis Peruu ebaõnnestunud penalti ja Kasper Schmeicheli suurepärased tõrjed. Peruu oli ausalt öeldes mängus parem ja oleks väärinud Saranskis punkte. Peruu jäämine nullile on siiani müsteerium, kuid mängu käik on Peruule hea meeldetuletus, et kui ise ei löö, siis lüüakse sulle.

Peruu tugevusteks on kindlasti rünnak, kus Jefferson Farfan, Andre Carrillo ja Paolo Guerrero on väga osavad mehed peaksid ikka oskama viimistleda, kuigi esimeses mängus see ei õnnestunud. Guerrero, kes tuli Taai vastu väljakule vahetusest tõi mängu muutuse ja arvatavasti alustab ta täna algkooseisus.

Vaevalt, et Prantsusmaa nullile jääb ja kui Peruu õnnestub viimistlemises, siis peaksid ka nemad vähemalt ühe värava lööma.