Jalgpalli MM: Saksamaa – Mehhiko

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,94 Mängima

Jalgpalli MM-il näeme pühapäeval taas uut võitlust punktidele. Moskvas kohtuvad F alagrupi avamängus suurfavoriit Saksamaa ja seitsmendat korda järjest MM-il osalev Mehhiko.

Mehhiko mängis säravaid kvalifikatsioone, kuid meeskonna kontrollkohtumised ei sujunud nii hästi. Kolmes viiimases kohtumises tehti viik 0-0 Walesiga, võeti võit Soti vastu 1-0 ja kaotati Taanile, 2-0.

Mehhiko tiimi tugevuseks on mitmekülgus ja taktikaline kohanemisvõime. Meeskonna esiridadesse kuulub FC Porto keskväljamaestro Héctor Herrera ja kapten Andrés Guardado, keda vaevas vigastus, ehk hetkel on teadmata milline on tema vorm ja valmisolek mängudeks.

Saksamaa valmistumine MM-iks on kulgenud samuti üle kivide ja kändude. Meeskond on suutnud viimases kolmes kontrollmängus lüüa vaid neli väravat, mis on saksa suguses meeskonnas haruldane. Saadi kaks kaotust ja üks võit. Kaotused Austrialt ja Brasiilialt ning suudeti võita Saudi Araabiat 2-1. Kontrollmängude tulemusi ei maksa muidugi liialt tõsiselt võtta, aga on märgata murekohti.

Saksamaa suureks murekohaks on väravaht Manuel Neuer, kes on just paranenud vigastusest. Tema vorm on küsimärk, aga kindlasti tema osalemine annaks meeskonnale kindlust tublisti juurde.

Saksa koosseis on parim võimalikust. Ka Mezut Özil on oma vigastusest paranenud. Ääres alustab Thomas Müller ja nr 10 koha võtab sisse Ösil. Ründes alustab huvitav mees Timo Werner, kes teeb oma suurvõistluste debüüdi. Kaitses on kõvad kivid Jarome Boateng ja Mats Hummels.

Mehhiko peab tegema briliantse mängu kui soovib kaikad Saksamaale kodaratesse lennutada. Mehhiko tugevuseks on kiired vasturünnakud ja ka hea peapalli mäng. Saksa kaitse on võibolla haavatavam kui tavaliselt, aga vaevalt Mehhiko neilt punkte suudab röövida. Arvame, et Mehhikol on piisavalt võimalusi oma värav ära lüüa just kiirete ründajate arvelt.

Kas saksa suuda panna oma mootori tööle ja unustada kõik viimased tagasilöögid? Kas Mehhiko treener Juan Carlos Osorio suudab tõmmata taskust kavala taktikalise plaani Saksamaa vastu?

Mäng algab kell 18.00. Panused sisse!


Mõlemad meeskonnad skoorivad
1,94