Jalgpalli MM: Saksamaa – Rootsi

Parimad vihjed

Saksamaa ja Rootsi ristavad mõõgad hilisõhtuses mängus Sotšis. Valitsev maailmameister Saksamaal on siit mängust kindlasti punkte, kuna avamäng kaotati Mehhikole 1-0.

Mehhiko vastu mängisid sakslased suhteliselt hambutult, Mehhiko seevastu kasutas hästi ära Saksamaa ligadi logadi kaitse. See kaitse, mida Sakslased mängisid, ei ole neile omane ja Joachim Löw teeb seal kindlasti korrektuure. Oleme kindlad, et sellist kaitsemängu nende poolt enam ei näe.

Löw arvatavasti teeb meeskonnas muudatusi. Usume, et ründesse lisatakse Marco Reus, kes siis peab hakkama Rootsi kaitset sõlme ajama.

Ka Jonas Hector ja Ilkay Gundogan asendavad tõenäoliselt Marvin Plattenhardti ja Sami Khedirat kaitses.

Rootsi meeskonnas Victor Lindelöf asendab Pontus Janssonit kaitses. Teist mängu mängiv Rootsi võttis avakohtumises kohustusliku 1-0 võidu Lõuna Korea üle. Vastaste kastis oli Rootsi päris hambutu, kuid penalti realiseeris Andreas Granqvist. Kaitses Rootsi tegutses hästi ja Lõuna Koreal erilisi võimalusi ei tekkinud. Rootsi läheb kindlalt oma väravat kaitsma ja nad oleks ka viigiga rahul. Kui Saksamaa ründemäng on jätkuvalt hambutu, siis läheb mäng närviliseks.