Jalgpalli MM: Senegal – Kolumbia

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,95 Mängima

Paberil oli H alagrupp MM-il üks tasavägisemaid ja see on nüüd ka tõestatud. Kolumbia ja Senegali mäng otsustab, keda näeme play offis.

Kolumbia on oma mängu hästi käima saanud peale esimese kohtumise kaotust 1-2 Jaapanile. Kuna keskväljamees Carlos Sanchez sai kohe Jaapani mängu alguses punase kaardi ja see tegi ka Kolumbia mängus korrektuure. Teine mäng Poola vastu oli suurepärane. Kolumbia suutis rünnata ja ka kaitsta väga edukalt, sealjuures nende kapten Radamel Falcao’l õnnestus lüüa oma MM-ide esimene värav.

Kolumbia saab tagasi esimeses mängus punase kaardi saanud Carlos Sanchez’i. Ta asendab keskkaitses arvatavasti vigastada saanud Abel Aguilarit ja purustaval rünnakul jätkavad Falcao ja James Rodriguez.

Nii Jaapanil kui ka Senegalil on hetkel grupis 4 punkti. Senegal on tõestanud, et nad suudavad võita keda tahes agressivse pressi ja kiirete vasturünnakutega. Peatreener Aliou Cisse on endine meeskonna kapten ja kindlasti üks karismaatilisemaid ja paremaid treenereid sellel turniiril.

Senegal võitis esimeses mängus Poolat väga veenvalt 2-1. Neil oli võimalus võita ka Jaapanit ja kindlustada alagrupist edasipääs, kuid Jaapan võitles vapralt kahel korral viigi välja. See mäng tõestas, et Senegali kaitse ei ole kindel ja Kalidou Koulibaly kõrval ei ole teist kindlat kaitsetala. Sama seis on äärekaitsega, mis käriseb vahepeal kõvasti.

Senegali kaitse ei ole piisavalt kõva, et takistada Kolumbia kvaliteetset ründemängu. Kolumbia kaitse on tasemel ja suudab ära hoida Senegali vasturünnakud. Samuti on Kolumbia koondis kogenum ja survega harjunud. Kolumbia võidule panustamine selles mängus tundub hea valik.