Jalgpalli MM: Serbia – Brasiilia

Parimad vihjed

Philippe Coutinho lööb värava
@3,20 Mängima

Ülimalt põnevas E alagrupis on otsustamiste aeg. Nii Šveitsil, Brasiilial kui ka Serbial on võimalik siit alagrupist edasi minna. Serbia ja Brasiilia mäng peetakse Moskvas ja sellest on oodata korraliku etendust.

Saab näha, millise taktikaga Tite läheb verejanulise Serbia vastu mängima. Viik oleks Brasiiliale piisav, et alagrupist edasi minna. Kardame, et selline kindla peale mängimine ei ole Brasiilia sugusele vutimaale kohane ja minnakse ikkagist rahvast lõbustama ja mängu võitma.

Brasside teekond turniiril algas 1-1 viigiga Šveitsi vastu. Mäng oleks võinud minna ühele kui ka teisele poole, kuid viik ja punktide võrdselt jagamine oli aus tulemus. Teine mäng Costa Rica vastu oli brassidelt juba parem. Esimesel poolajal suutis Costa Rica veel mängus püsida, kuid teisel poolajal lohistas Brasiilia Costa Ricat nii nagu ise tahtis. Brasiilia lõi peale 16 korda Costa Rica ühe vastu. Sellest hoolimata suutis Brasiilia lüüa esimese värava alles kohtuniku antud lisaminutitel.

Serbia läheb kõike välja panema ja kindlasti on neil veel meeles Šveitsile viimasel minutil kaotatud mäng. Brasiilia vastu peab tulema võit, kui just Šveits ei muna täielikult ära mängu Costa Rica vastu. Šveitsi vastu alustas Serbia eriti hästi kui juba viiendal minutil mindi 1-0 ette Aleksandar Mitrovici väravast. Esimene poolaeg oli võrdsete mäng, kuid teisel poolajal võttis Šveitsi mänguohjad kindlalt enda kätte. Kõigepealt Granit Xhaka pommlöök viigistas mängu ja 90-dal milnutil Xherdan Shaqiri purustas Serbia unistused punktidest.

Serbia keskväli oli teisel poolajal väga passiivne, välja arvatud Milinkovic-Savici paar üritust. Nende meestega peab ka Brasiilia olema ettevaatlik. Šveitsi vastu Serbia press oli peeaegu olematu ja lasti palli kõigutada. Sellist mängu ei saa nad kindlasti lubada Brasiilia vastu.

Serbia peab minema ründama ja mitte lootma sellele, et Šveits kaotab Costa Ricale. Brasiilia ründejõud on kõigile hästi teada ja seda juhib veel selline mees nagu Neymar, kes paneb Serbia vana kooli mehe Branislav Ivanovići jooksma kogu 90-ne minuti jooksul. Brasiilial on tugevam kaitse ja rünnak ja nad suudavad rünnata Serbiat ja nende nõrku külgi.

Mänguvihjeks Brasiilia võit aasia händikäpiga -1. See tähendab seda, et kui Brasiilia võidab ühe väravaga, siis raha tagasi ja kui 2 või enama väravaga, siis panus võidab.