Jalgpalli MM: Šveits – Costa Rica

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,25 Mängima

Lõppvaatus E alagrupis toimub täna õhtul algusega kell 21.00. Omavahel lähevad kokku Šveits ja Costa Rica. Šveitsil on veel võimalus alagrupp võita.

Šveitsi taevas on sel turniiril olnud suhteliselt sinine, kui avamängus tehti Brasiiliaga 1-1 viik ja teises mängus Serbia vastu rabeleti 1-0 kaotusseisust välja ja võideti mäng 1-2. Väravate eest hoolitsesid Granit Xhaka võimsa pommlöögiga ja Xherdan Shaqiri meisterlik individuaalne sooritus.

Šveits juhib alagruppi koos Brasiiliaga, kes mängib viimase kohtumise Serbia vastu. Alagrupi võitmine võibolla ei ole kõige parem selles alagrupis, kuna võitja kohtub F alagrupi teisega.

Saksamaa on suursoosik saamaks enda kätte F alagrupi teine koht, aga enne kui E alagrupp oma mänge alustab on see juba teada. Nii, et kui Saksa jääb teiseks võib see olukorra E alagrupis keerulisemaks muuta, ehk kas ikka tahetakse grupp võita.

Tuleb meeles pidada, et E alagrupi praeguse hetke esimene ja teine, ehk Šveits ja Brasiilia peavad oma kohtumised korralikult ära mängima, kuna kuklasse hingav Serbia on vaid ühe punkti kaugusel ja nad võivad teha korralike korrektuure spekulatsioonidele.

Costa Rica reis Venemaale on olnud pettumuseks, eriti arvestades 2014. aasta turniiri edu. Nad kindlasti annavad endast kõik, isegi kui neil puudub edasipääsuks võimalus.

Esimeses mängus Costa Rica kaotas Serbiale 0-1. Teises kohtumises tuli kaotus Brasiilia vastu 2-0. Costa Rical ei ole õnnestunud turniiril väravat lüüa. Neile on löödud “vaid” 3 väravat ja suur teene sellele on head mängu teinud Kaylor Navas. Ilma temata ja suhteliselt hästi toimiva kaitseta võinuks sisselastud väravate arv olla tunduvalt suurem. Costa Rica soovib lüüa väravat ja näidata milleks nad võimelised on.

Põnevust leidub ka selles mängus!


Mõlemad meeskonnad skoorivad
2,25