Jalgpalli MM: Taani – Prantsusmaa

Parimad vihjed

Viik välistatud: Taani võidab
@2,90 Mängima

Teisipäeval pannakse paremusjärjestus paika C ja D alagrupis. Taani võtab mõõtu Prantsusmaast ja soovib alagrupi lõpetada esimesena. Mäng algab kell 17.00 Moskvas.

Taani suutis võita Peruud 1-0 ja Austraalia vastu tehti 1-1 viik. Taani meeskonnast õhkub soov saavutada edu. Meeskonnal on veel parandamisruumi väravate viimistlemisega ja rahuliku palli veeretamisega.

Prantsusmaa on võitnud Austraalia 2-1 ja Peruu 1-0. Päris sellist mängu ei ole veel leitud, kui sellise kaliibriga meeskonnalt võiks oodata. Mõlemad mängud on küll võidetud täpselt nii palju tööd tehes kui vaja.

Taani on Prantsusmaale kõvem vastane kui varasemad sel turniiril. Punavalgete vastu ei piisa lihtsalt mängimisest vaid tuleb pingutada, et haarata endale alagrupi võit. Prantsusmaa hooletud söödud võivad Taani vastu karmilt kätte maksta kuna tegemist on füüsilise ja agressiivse pundiga.

Taani ründemängu kese on Christian Eriksen. Tema söödukvaliteet ja mitmekesisus toodab vasturünnakutest väravaid.

Prantsusmaa on suutnud sel turniiril lüüa vaid kaks väravat. Üks väravatest oli Austraalia mängija omavärav. Kuigi meeskonnas on sellised mehed nagu Griezmann ja Mbappe, siis ei ole suudetud väravaid pommitama hakata.

Taani tuleb mängu halastamatult oma stiiliga Prantsusmaad piirama. Taani kaotas viimati jaanuaris ja näitas kvalifikatsioonis, et võivad võita ka suuri jalgpallimaid kui alistati Poola 4-0.

Usume, et mäng tuleb kiire ja väravaterohke.