Jalgpalli MM: Uruguay – Portugal

Parimad vihjed

Viik välistatud: Uruguay võidab
@1,97 Mängima
Esimene poolaeg väravaid alla 0,5
@2,25 Mängima

Valitsev Euroopa meister Portugal kohtub kaheksandikfinaalis Uruguay-ga. Bookmakerid on meeskonnad asetanud suhteliselt võrdsete võimalustega edasi pääsemiseks, kuid meie paberites on Uruguay tugevam favoriit pääsemaks veerandfinaali. Väravaid vaevalt et palju lüüakse kuna tegemist on meeskondadega, kes kaitses järeleandmisi ei tee.

Uruguay võitis enda alagrupi kenasti 5-0 väravate vahega, kuigi ega vastased ei olnud ka kõige kõvemast puust. Kvaliteeti leidub meeskonna igas väljakusosas, kuid ründemänguga on olnud natuke probleeme. Luis Suarez ei ole mootorit väga hästi käima saanud, kuid Edison Cavani tema kõrval on olnud nähtav.

Uruguay viimane mäng Venemaa vastu oli suurepärane ja võideti kindlalt 3-0. Tegemist oli kuues järjestikune nullimäng Uruguay meeskonnale. See annab kindlasti korraliku buusti kui vastu astub esimene korralik vastane Portugali näol.

Väike vigastuse küsimus on Jose Gimeneze koha pealt, kes jättis vahele mängu Venemaa vastu. Peatreener Oscar Tabarez pani Venemaa vastu viiese kaitseliini, mis toimis suurepäraselt. On väga tõenäoline, et Portugali vastu näeme sarnast taktikat.

Portugali pääs kaheksandikfinaali oli tunduvalt keerulisem. Avamängus Hispaania vastu näitas Cristiano Ronaldo miks teda peetakse maailma parimaks mängijaks kui ta lõi kõik kolm väravat mängus, mis lõppes 3-3 viigiga. Maroko vastu napp 1-0 võit ja viimases mängus Iraaniga tehti 1-1 viik.

Portugali mäng on olnud suhteliselt vaevaline ja kõikidel positsioonidel on olnud probleeme. Portugali edasipääs oli täielikult Ronaldo õlgadel ja see ei muutu ka Uruguay mängus. Nii Raphael Guerreirol kui ka William Carvalhol on olnud vigastustega probleeme ja see tekitab ka peatreener Fernando Santosele peavalu.

Meeskondade tasemevahe on korralik, eriti siis kui Ronaldo pannakse edukalt kinni. Kui aga Cavanil ja Surezel on kehv päev, siis nende kõrval on veel üks maailmaklassi ründaja. Uruguay on mänginud esmaklassiliselt ja meie arvates on nemad siin paaris favoriidid.


Viik välistatud: Uruguay võidab
1,97