Jalgpalli MM: Uruguay – Prantsusmaa

Parimad vihjed

Poolaeg/lõpptulemus: Prantsusmaa/Prantsusmaa
@3,35 Mängima

Veerandfinaalide kickoff toimub täna kell 17.00 Nižni Novgorodis kus omavahel võtavad mõõtu Uruguay ja Prantsusmaa. Viimane on ka selle paari favoriidiks ja just tänu Uruguay staarründaja Edison Cavani vigastuse tõttu.

Kaheksandikfinaalis näitas Prantusmaa Argentiinale, et just nemad on kõige kõvema ründega sats. Noor tähtründaja Kylian Mbappe kattis paljude ajalehtede kaaned, kuna just tema põrutas Argentiina võrku kaks palli, sealhulgas võiduvärava. Antoine Griezmann skooris jälle penalti ja äärekaitsja Benjamin Pavard pani sellise poolvolley, et hoia mütsi kinni.

Tänu prantslaste materjalile on nemad ka selle turniiri üks favoriite. Kui nende suurim trump on rünnak, siis pole paha ka keskväli, kus figureerib omas elemendis Paul Pogba ja N’Golo Kante. Hugo Lloris on olnud väravas kindel ja tema jalaga mäng on suurepärane.

Prantslased lasid Argentiina vastu sisse ka mõned lihtsad vead nagu minnes liiga agaralt rünnakule, mis avas Argentiinale head võimalused ise skoorida. Prantsuse treenerid vaatavad need kohad kindlasti üle ja teevad omad järeldused, et sama asi ei korduks Uruguay vastu. Blaise Matuidi on kollaste kaartide tõttu väljas, aga muidu on prantslatsel kõik valmis.

Uruguay peab selles mängus lootma, et kivikõvad kaitsemehed Diego Godin ja Jose Gimenez peavad 90 minutit vastu. Uruguayl õnnestus võita Portugali 2-1 tänud Edison Cavani kahele väravale. Hiljem sai Cavani vigastada ja mängus Prantsusmaaga me teda ei näe.

Uruguay kaitse sai kenasti hakkama Cristiano Ronaldoga, kuid see ei ole eriline saavutus kui vaadata kui kehvasti tal mäng välja tuli. Prantsusmaa näol astub vastu palju kvaliteetsem meeskond ja raske on uskuda, et Uruguay kaitse sellele vastu peab. Saame näha kuidas Uruguay ajab 90 minutit palli taga.

Kuna Cavani on väljas, siis Suarez saab väga üksiku õhtu. Uruguay saab vaid loota, et pall kukub õnnega pooleks tema ette ja ta saab skoorida. Raske uskuda, et Uruguay ka sellest mängust võitjana välja ujub, nii et koef üle kahe on Prantsumaa peale päris magus.