Jalgpalli MM: Uruguay – Venemaa

Parimad vihjed

Täna saavad lõpule A ja B alagrupi mängud. Esimesena vaatame Uruguay ja Venemaa vahelist kohtumist. Mõlemad on endale edasipääsu juba taganud ja mängitakse alagrupi võidu nimel.

Uruguay ja Venemaa on mõlemad oma kõik kohtumised võitnud, kuid Venemaal on parem väravate vahe. Kui Uruguay tahab alagruppi võita, peab ta võitma ka Venemaad. Venemaale piisab alagrupi võiduks viigist.

Mõlemad tahavad kindlasti alagrupi võita, kuna võitja väldib esimeses play off ringis tõenäoliselt Hispaaniat.

Tuleb meeles pidada, et B alagrupis on võimalus ka Iraanil edasi pääseda. Selleks peavad nad Portugali üllatama ja võtma võidu. Sellisel juhul oleks A alagrupi võitjale tõeline jackpot-vastane esimeses play offis.

Venemaa mäng on paljudele üllatuseks. Enne MM-i ei suutnud Venemaa kuidagi palle väravasse saada. Turniiril õnnestub see aga suurepäraselt, kui purustati nii Saudi Araabia kui ka Egiptus. Mitte, et Venemaad saavutust alahinnata, aga vastased on olnud ühed nõrgemad kogu turniiril.

Uruguay on mänginud väga kaitsvalt. Vastased on hoitud eemal enda väravast ja rünnakul on tehtud täpselt niipalju kui vaja. Tulemuseks 6 punkti kahe mängu järel. Uruguay ründemäng on jätnud palju soovida ja Luis Suareze ja Edison Cavani sugustelt meestelt ootaks paremat resultatiivsust.

Saab näha, kas Venemaa kes lõi kahe mänguga kaheksa väravat, suudab mõne lüüa ka Uruguay võrku. Uruguay tõenäoliselt valdab palli ja proovib mängu võita ja Venemaa vasturünnakuid me juba teame.