Jalgpalli MM: Venemaa – Egiptus

Parimad vihjed

Topeltvõimalus: Viik või Egiptus võidab
@1,82 Mängima

Juba ongi aeg avada teine mängudevoor 2018.a. Maailmameistrivõistlustel, kui täna hilisõhtul löövad Peterburis palli lahti Venemaa ja Egiptus. Mäng on mõlemale meeskonnale ülimalt tähtis, kuna teine edasipääsukoht jagatakse tõenäoliselt just nende kahe vahel. Kahjuks ei ole veel kindlat teadmist, kas Mo Salah osaleb mängus või mitte ja suuresti tänu sellele pakutakse Egiptusele häid koefe.

Venemaa purustas abitu Saudi Araabia esimeses mängus 5-0. Bookmakerid on reageerinud sellele tulemusele vaimustunult ja eeldavad, et Venemaa jalutab üle ka Egiptusest. Isegi kui mäng lõppes 5-0, siis sellest hoolimata ei teinud Venemaa ülihead mängu, vaid Saudi Araabia oli kohutavalt halb.

Kuna Alan Dzagoev sai vigastada, siis Venemaa keskväli nõrgenes veelgi, olles väheütlev enne sedagi. Teda asendab arvatavasti Denis Cherysev, kes liigub äärele ja Aleksandr Golovin liigub keskvälja poole.

Egiptus kaotas avamängu Uruguay-le 1-0 viimase hetke standardolukorrast. Egiptuse mäng oli hästi organiseeritud just kaitses ja Uruguay ründetuusadel oli keeruline olukordi luua. Ründemäng Egiptuse poolelt oli kehvake ja peale paari kiirünnaku midagi korda ei suudetud saata.

Egiptuse poolel on küsimärk ka keskväljamootori Tarek Hamedi osalemine, kuigi Uruguay vastu oli mees nähtamatu. Usume, et Salah esindab täna väljakul Egiptust, kui mitte kogu mängu, siis vähemalt osa sellest. Salah on Venemaa vanale ja kangele kaitsele liiga väle ja võiks oodata temalt tegusid.

Meeskondade tasemevahe ei ole kindlasti nii suur kui kihlveovahendajad koefide põhjal näitavad. Isegi, kui Venemaa mängib kodumaal. Kas ja kui Salah tuleb väljakule, siis võiks juba pidada Egiptust tugevamaks meeskonnaks. Väravate löömine võib Egiptusele raske olla, aga ega see lihtne ei saa olema ka Venemaale. Egiptuse meeskond on sellise tasemega küll, et sellest mängust võtta vähemalt viik. Kuna tuleb võrdsete mäng, siis koefid on tunduvalt magusamad Egiptusele panustades.


Topeltvõimalus: Viik või Egiptus võidab
1,82