Jalgpalli MM: Venemaa – Horvaatia

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Horvaatia -1
@3,65 Mängima

Play off mängud on täies hoos ja põnevusest puudust ei tule ja laupäevases teises veerandinaalis selgub Rootsi ja Inglismaa vahelise mängu võitjale vastane.

Täna õhtul kui Venemaa astub kodupubliku ees Horvaatia vastu, siis headest koefidest puudust ei tule.

Venemaa võitis kaheksandikfinaalide penaltiseerias turniiri ühte suurimat favoriiti Hispaaniat. Oma alagrupis oli Venemaa teine.

Horvaatia läks oma alagrupist läbi puhaste paberitega ja kaheksandikfinaalis võideti Taanit penaltiseerias.

Horvaatia meeskonnast õhkub tahet mänge võita ja seda ka tehakse väga stiilselt. Järgmiseks testiks neile on siis Venemaa tänases veerandfinaalis.

Venemaa on üllatanud kogu oma rahvast, maailma ja isegi iseennast jõudes MM-il niivõrd kaugele. Venemaa üheks eesmärgiks oli kindlasti alagrupist edasi pääsemine, kuid ka sellest ei piisanud vaid võideti ka Hispaaniat ja mindi veerandfinaali.

Horvaatia mängijate individuaalne kvaliteet on mäekõrguselt Venemaa omast üle. Keskväljal on maailma tipud Ivan Rakitic ja Luka Modric. Modricile pandi vast kõige suuremad pinged peale, kuid turniir on näidanud, et terve meeskond on ühtlaselt hea ja mänge võib otsustada kes tahes.

Horvaatide olukord mängijate suhtes on hea. Ainsana on kindlat mängust väljas Nicola Kalinic. Kaitsemehe Ivan Strinici mänguvorm on kerge küsimärk. Venemaal puuduvad mängust tõenäoliselt Yuri Shirkov ja Alan Dzagoev.

Horvaatia mäng sellel turniiril on olnud vägev ja kui nad jätkavad samamoodi, siis võib olla Venemaa neile kerge eine. Venemaal leidub muidugi mängijaid, kes võivad olla väga ohtlikud. Nii Denis Cherysev kui ka Artem Dzyuba on skoorinud kolm korda sel turniiril.

Horvaatia on mängus suurfavoriit ja Venemaa võib jääda vaid statistiliseks numbriks nende teekonnal. Horvaatia läheb edasi ja teevad seda kindlalt.