KHL: Dinamo Minsk – Jokerit

Parimad vihjed

Täna õhtul kohtuvad omavahel Dinamo Minsk ja soomlaset uhkus Jokerit. Kodumeeskonna hooaeg ei ole kulgenud nii nagu on oodatud. Jokerite viimased mängud ei ole kulgenud, kuid mida uut võiks meeskonda tuua Kristian Vesalainen?

Vesalainen tuli Winnipeg Jetsist. Vaid 19 aastane noormes astub esmakordselt Jokerite eest väljakule just tänaõhtuses mängus. Võimsa löögiga ääremängija toob neile kindlasti enesekindlust just ülekaalus mängides.

Jokerit ja Minsk on kohtunud Jokerite KHL ajaloo jooksul kaheksa korda. Jokerit on nendest võitnud viis ja Minsk ühe korra. Kahel korral on mängitud viiki. Sel hooajal on kohtutud korra Helsingis kui Jokerit võitis 5-3.

Minskilaste hooaeg ei ole hästi kulgenud. Meeskonnal on kogutud 20 punkti kui mängitud on 32 mängu. Endale on lastud lüüa 100 väravat. Nad paiknevad läänekonverentsi eelviimasel kohal.

Jokerit on samas konverentsis kolmandad ja nad on kogunud 44 punkti. Samuti on neil kaks kohtumist vähem peetud. Väravaid on Jokerit löönud üle 100.

Panustamise ideena võiks kasutada Jokerite võitu kuna koef on päris korralik. Võiks ka händikäpiga võitu proovida, kuid väiksema panusega.