KHL: Dinamo Moskva – Jokerit

Parimad vihjed

1x2: Dinamo Moskva võidab
@2,46 Mängima

Jokerit jätkavad KHL hooaega täna võõrsil Dinamo Moskva vastu. Dinamo oli see meeskond kes neid kevadises play offis välja lennutas.

Jokerit võitles endale laupäeval välja tähtsa 4-2 võidu Avtomobilist Jekaterinburgi vastu. Neil õnnestus kaitse korralikult tööle saada ja vastaste tugevused elimineerida. Ka ründes oldi suhteliselt loovad. Siiski ei olnud asi niivõrd lihtne. Vastasmeeskond tundus täielikult magavat, nii et päris ei saa öelda, et Jokerit neist üle sõitis. Pigem oli Jekaterinburg väsinud ja mänguisu puudus.

Jokerite vorm on olnud väga kõikuv. Vahepeal tehakse väga häid mänge ja siis jälle täielik krahh.

Dinamo on selline keskpärane meeskond, kes mängib aasta aasta järel sarja keskmike hulgas. Siiski on meeskond kvaliteetne ja Vadim Šipatšovi juhendatav rünnak täis püssirohtu. Dinamo on olnud Jokeritele väga raske vastane. Kevadistes play offides nulliti kenasti ära Jokerite ülekaalus mängimine.

Kui vaadata nende kahe meeskonna omavahelisi kohtumisi just põhihooajal, siis on raske näha kuidas Jokerit selle mängu peaks suutma võita. Viimasest 11 põhihooaja kohtumisest ei ole Jokerit neid kordagi võitnud. Viimati suudeti seda aastal 2015 ja see mil Narrid viimati Moskvas naersid oli aastal 2014.

Isegi kui Jokerit areneb näiliselt edasi, siis mäng Moskvas on neile liiga suureks tükiks. Dinamo näitas eelmisel hooajal kuidas Jokerit ära nullitakse. Raske on uskuda, et selle vastu on tänaseks rohtu leitud. Panustame kodumeeskonna Dinamo võidule korraliku koefiga üle 2,40….