KHL: Dinamo Riga – Cherepovets

Parimad vihjed

Moneyline: Severstal Cherepovets võidab
@2,18 Mängima

KHL mängitakse täna viis mängu. Ühes nendest kohtuvad Riga Dinamo ja Severstal Cherepovets. Sellest mängust leiab häid panuseid.

Severstal kohtus Tallinnas Jokeritega ja valmistas neile korralikult peavalu oma energia ja agressiivsusega. Isegi kui Jokerite kasutatav materjal oli tunduvalt parem, sai Severstal häid võimalusi. Jokerit võitis lõpuks 3-2.

Dinamo mängis Jokeritega eelmisel esmaspäeval. Kohtumine lõppes lõpuks võõrustajate väravatesajuga kui Dinamo bensiin kolmandal veerandajal otsa sai. Lõppskoor 7-3.

Kuigi Severstalil on probleeme vigastustega, siis nende mängupildist see välja ei paista. Parimaks on olnud väravavaht Dominick Furch, kes oma meeskonda kindla kaitsmisega mängus hoidis. Eelmisel pühapäeval alistas Severstal kodus Tractor Chelyabinski puhaste paberitega 4-0.

Dinamo Rigal on rasked ajad kui viimasest kümnest mängust on kogutud kuus punkti ja sisse on lastud keskmiselt kolm väravat kohtumise kohta ja ise on õnnestunud lüüa keskmiselt alla kahe värava mängus.

Külalismeeskonna tugevuseks on kaitsemäng ja nemad on lasknud viimases kümnes kohtumises keskmiselt natuke üle kahe värava mängu kohta. Meeskonnas on suurekasvulised ja kogenud kaitsjad.

Esimeseks panuseks võiks vaadata kodumeeskonna vähest väravate arvu + külaliste hea kaitsemäng + Furch väravas. Need tapavad kodumeeskonna väravate löömise tõhususe.

Teiseks valikuks võiks olla külaliste võit, kes jätab oma agressivsusega võõrustajatele vähe ruumi.